ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4446600
nr 444 6600
"Sol" dia:75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 18 december 2006
kl 17:12:55
400 kr
350 kr
450 kr
700 kr